kamera

Wypożyczalnia kamer z Krakowa – Sony PMW

WYPOŻYCZALNIA KAMERA SONY PMW-EX 1

W codziennej pracy potrzebują Państwu sprzętu do nagrywania? Jeżeli chcecie uzyskać jak najlepszą organizację pracy oraz maksymalną elastyczność wybierzcie rozwiązania, jakie proponuje nasza wypożyczalnia.
Oferta naszego domu produkcyjnego została rozszerzona o Rental. Opcja wynajmu profesjonalnych lustrzanek i kamer cieszy się dużym zainteresowaniem wśród filmowców, którzy oczekują:

• atrakcyjnych cen,
• możliwości pracowania ze sprzętem wysokiej jakości,
• nowatorskich rozwiązań.

Oprócz powyższych, gwarantujemy Państwu wsparcie na etapie wyboru sprzętu. Pomożemy dopasować aparat lub kamerę do projektu, który zamierzacie zrealizować, tak aby uzyskane efekty były spektakularne. Jeśli nie mają Państwo pomysłu lub miejsca na produkcję filmów korporacyjnych, nakręcenie kampanii wizerunkowej czy sportu reklamowego, zachęcamy do skorzystania z naszego studia. Do działań w plenerze rekomendujemy natomiast ręczną i wygodną w obsłudze kamerę Sony PM.

Sony PM

Sony PM to platforma nowej generacji, która sprawdzi się podczas nagrywania filmów w rozdzielczości HD. W zależności od charakteru pracy i efektów, jakie chcą Państwo uzyskać, umożliwia wiele ustawień klatek nagrywania — 59,94i, 50i i natywną 23,98P, z opcją przełączania 1080i/720p. W tym sprzęcie uwagę zwraca także zupełnie nowy system przetwarzania obrazów, zaawansowany obiektyw Fujinon Professional HD ½ cala, podwójny mechanizm pierścienia regulacji ostrości czy zapis plików MP4.

Na tym lista zalet Sony PM się nie kończy. Jeśli chcą Państwo poznać wszystkie możliwości tej kamery, zachęcamy do kontaktu z nami i rezerwacji tego sprzętu. Opłata za dobę wypożyczenia wynosi 100 zł.

Kamerą Sony PMW-EX 1 nagrany został „Dom Zły” Wojciecha Smarzowskiego.

Obsługiwane karty pamięci: SxS PRO

100 ZŁ/DZIEŃ

POWIĄZANE PRODUKTY