kamera

SAMSUNG GEAR 360

WYPOŻYCZALNIA KAMERA SAMSUNG GEAR 360

Czasem pomysły na ciekawe kampanie, spoty czy zdjęcia rodzą się spontanicznie. Niekiedy do realizacji większego projektu potrzebują Państwo małego i intuicyjnego urządzania, które można mieć zawsze przy sobie. Z pomocą Samsung Gear 360 do nagrywania sferycznego mogą Państwo zarejestrować obraz 360 stopni z dwóch obiektywów. Pozwoli to zebrać sporą ilość materiałów podczas , które w dalszej kolejności obejrzą Państwo np. na smartfonie i poddadzą obróbce. Łatwa edycja pozwoli wyselekcjonować najlepsze ujęcia i mądrze je wykorzystać w produkcji spotów reklamowych, spotów, kampanii wizerunkowych.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni?

Zakup własnego urządzenia nie zawsze jest opłacalny i potrzebny. Jeśli nie chcą Państwo inwestować środków w kamerę Samsung Gear 360, zachęcamy do wypożyczenia sprzętu w naszym domu produkcyjnym w Krakowie.

Już za 80 zł za dobę mogą Państwo otrzymać sprzęt nagrywający w rozdzielczości 3840 x 1920, z matrycą 25,9 Mpx. Co istotne, jest doskonały do energicznych i dynamicznych ujęć w ruchu. Z łatwością dopasują Państwo obiektyw do swoich potrzeb oraz do tego, jaki efekt chcecie uzyskać podczas nagrywania. Jasny, szerokokątny obiektyw f 2.0 pozwoli uchwycić widoki, wydarzenia oraz wspomnienia z różnych miejsc. Co równie ważne jest odporny na działanie pyłu czy wilgoci.
Zapraszamy do kontaktu!

Obsługiwane karty pamięci: MicroSD (do 256 GB)

80 ZŁ/DZIEŃ

POWIĄZANE PRODUKTY