kamera

Wypożyczalnia kamer - Kinemini 4K

WYPOŻYCZALNIA KAMERA KINEMINI 4K

Jeżeli w Państwa głowie powstał ciekawy projekt filmowy, nie oznacza to, że jego realizacja ma pozostać jedynie w sferze marzeń. Zdajemy sobie jednak sprawę, że produkcja nawet krótkiego spotu czy kampanii wizerunkowej nie jest możliwa bez profesjonalnego sprzętu. Jego zakup w większości sytuacji nie jest opłacalny, ponieważ byłby inwestycją jednorazową. Tymczasem nie jest ona mała. Zakup dobrej jakości kamery czy aparatu to wydatek rzędu kilku, a nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Na szczęście mamy alternatywę. Jest nią nasz dom produkcyjny, który prowadzi wypożyczalnię sprzętu do produkcji animacji, filmów czy innych materiałów. Mogą Państwo zdecydować się na wynajem studia, jak również zabrać sprzęt w plener lub do innego miejsca, w którym zamierzacie zrealizować swój projekt.

Kinemini 4K

Jedną z propozycji naszej wypożyczalni jest profesjonalna kamera Kinemini 4K. To urządzenie, które sprosta wszystkim oczekiwaniom, ponieważ rejestruje obraz w rozdzielczości 4K. Dzięki temu mogą Państwo pracować nad swoim materiałem, poprawiając barwy, kontrast czy kompozycję. Nagrywa 96 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p i 92 fps, bez limitu czasu czy uszczerbku na jakości. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w takie funkcje jak: undercrank, możliwość nagrywania materiału online, sport (dynamiczne ujęcia) czy sensor CMOS. Te i wiele innych opcji sprawiają, że produkcja filmowa nabiera zupełnie nowego znaczenia. Przekonają się Państwo o tym osobiście, wybierając ten sprzęt z oferty naszej wypożyczalni.

300 ZŁ/DZIEŃ

POWIĄZANE PRODUKTY