kamera

Sprzęt do fotografii reklamowej i produktowej - Canon 5D Mark IV

WYPOŻYCZALNIA KAMERA CANON 5D MARK IV

Dobrej jakości zdjęcia to najlepsza wizytówka Państwo produktów czy usług. Często to właśnie kilka sekund, gdy klient zerka na fotografię, decyduje o tym, czy zdecyduje się on wejść na stronę internetową, zamówić towar lub skorzystać z oferty. Zwłaszcza, jeżeli działają Państwo w branży, która w dużej mierze bazuje na wrażeniach estetycznych odbiorcy, zaawansowana fotografia reklamowa, produktowa czy wizerunkowa to podstawa. Dotyczy to szczególnie sektora beauty, odzieżowego oraz wnętrzarskiego, ale też wielu innych. Jednak pomysł na reklamę to dopiero początek. Kolejnym krokiem jest realizacja kampanii, która przybliży klientowi Państwa ofertę i zachęci do wybrania właśnie jej spośród setek innych, konkurencyjnych. Do zrobienia zdjęć wysokiej jakości niezbędne jest studio fotograficzne z profesjonalnym wyposażeniem lub sam sprzęt. Skąd go wziąć?

Canon 5D Mark IV

Oferta naszego domu produkcyjnego obejmuje nie tylko studio fotograficzne do wynajęcia. Osobom, które chcą zrealizować swoją sesję zdjęciową w plenerze czy w innym miejscu, udostępniamy sprzęt do wypożyczenia. Jedną z naszych propozycji jest Canon 5D Mark IV — pełnoklatkowa lustrzanka dla profesjonalistów. Nie tylko wykonają nią Państwo zdjęcia w rozdzielczości 30 milionów pikseli, ale także nagrają filmy 4K. Wysoka jakość obrazu i możliwość swobodnego kadrowania pozwolą zrealizować każdy projekt.

Ponadto Canon 5D Mark IV został wyposażony w szereg funkcji, które znacznie uprzyjemnią korzystanie ze sprzętu fotograficznego. Dual Pixel RAW, rejestrujący dwa zdjęcia z minimalnym przesunięciem ostrości, zakres czułości od 100-32000 ISO czy cyfrowy optymalizator obiektywu to tylko niektóre z nich. Wykonanie dynamicznych zdjęć nawet po zmroku przestanie stwarzać jakiekolwiek trudności. Przy pomocy tego sprzętu nawet po zmroku można uwiecznić niesamowite obrazy.
Canon 5D Mark IV to jedna z naszych propozycji dla fotografów, którzy chcą pracować profesjonalnie, realizując nawet bardzo wymagające projekty zdjęciowe i filmowe.

Obsługiwane karty pamięci:

  • Secure Digital (SD/SDHX/SDXC) zgodne z UHS-I
  • CompactFlash typu I zgodne ze standardem UDMA 7

150 ZŁ/DZIEŃ

POWIĄZANE PRODUKTY