Ładowanie...

STUDIO FILMOWE I FOTOGRAFICZNE

Studio filmowe i fotograficzne

Studio

Imperia Film to dom produkcyjny dysponujący wyjątkową przestrzenią fotograficzno-filmową. Posiadamy studio o powierzchni 150 m², które znajduje się w samym centrum Krakowa. Profesjonalnie wyposażone zaplecze pozwala nam na realizacje komercyjne i artystyczne na najwyższym poziomie. Na terenie obiektu znajduje się pokój konferencyjny oraz garderoba z profesjonalnym lustrem do makijażu.

W naszym studio mamy możliwość stosowania technologii green screen oraz totalnej czerni i ciemności w pełnym zakresie. Posiadamy również tła fotograficzne w wielu kolorach, które dają duże możliwości szczególnie w fotografii produktowej.

Studyjne sesje fotograficzne

Nowocześnie wyposażone zaplecze Imperia Film pozwala na realizację różnych projektów. Użycie doskonałej jakości sprzętu to podstawa przy organizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych, w tym również sesji biznesowych, a także przy wykonywaniu fotografii produktowej i innych realizacjach.

Dysponujemy green screenem, który daje duże możliwości przy realizacji zaawansowanych technologicznie projektów i manipulacji obrazem. Zaś kartonowe tła w różnych kolorach rozwiną swoje możliwości najbardziej przy fotografii produktowej.

Jeśli chcą Państwo zrealizować projekt z użyciem green screen, totalnej czerni lub kartonowych teł fotograficznych, to zapraszamy do kontaktu z Imperia Film.

01
imperiafilm

Fotografia produktowa

Imperia Film to nie tylko usługi filmowe. Oferujemy także usługi fotograficzne, na które składają się fotografia reklamowa i portretowa oraz fotografia produktowa. Współpracujemy z wieloma fotografami i grafikami w celu kompleksowej realizacji Państwa projektu.

W naszym studio posiadamy kartonowe tła w różnych kolorach oraz stół bezcieniowy, który umożliwia wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów. Jego płaszczyzna robocza rozprasza światło, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zdjęć bez cieni i niedoskonałości.

02
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Totalna czerń

Użycie czarnego tła jest przydatne w produkcjach fotograficznych i produkcjach filmowych oraz wszelkich kreacjach artystycznych i stylizacjach wymagających specjalnie przygotowanej ciemnej przestrzeni. Często wykorzystywane jest przy nagrywaniu teledysków i przy produkcjach filmów promocyjnych. Imperia Film ma możliwość przygotowania totalnej czerni w swoim studio.

Totalna czerń w filmach korporacyjnych, w produkcji filmów promocyjnych czy też sesjach fotograficznych jest niemal niemożliwa do osiągnięcia w warunkach pozastudyjnych. Na każdym kroku staramy się zapewnić Państwu idealne warunki do realizowania swoich wizji. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a także kontaktu z naszym przedstawicielem w celu omówienia szczegółów produkcji filmów promocyjnych i innych materiałów, które zechcą Państwo u nas zrealizować.

03
imperiafilm

Green screen

Oświetlony green screen jest bardzo przydatnym narzędziem do manipulacji obrazem. Swoje początki ma jeszcze w latach 30., kiedy pojawiał się udźwiękowiony film. Zielone tło do dzisiaj wykorzystywane jest w produkcji spotów reklamowych i innych materiałów. Co łączy takie filmy jak „Avatar”, „Człowiek ze stali” czy „Życie Pi”? Właśnie korzystanie z green screena. Co prawda technologia się rozwinęła i pojawiają się coraz to nowe metody tworzenia obrazu, ale green box wciąż cieszy się dużą popularnością.
Oprócz samego green screena, posiadamy profesjonalne modele kamer filmowych i wideo oraz optykę filmową. Do dyspozycji mamy oświetlenie filmowe planu oraz grip filmowy.

04
GREEN SCREEN

Jeśli chcą Państwo zrealizować swój projekt samodzielnie, to oferujemy studio fotograficzne do wynajęcia na krakowskim Stary Mieście. Duża powierzchnia z tłami fotograficznymi i z możliwością wypożyczenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego i filmowego, na który składają się między innymi kamery i aparaty, obiektywy, światła i grip. Możliwe jest także skorzystanie z pomocy pracowników technicznych, którzy doradzą w doborze i obsłudze sprzętu.

Każdy wynajem jest wyceniany indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.