Ładowanie...

STUDIO FILMOWE I FOTOGRAFICZNE

Studio filmowe i fotograficzne

Studio

STUDIO FILMOWE I FOTOGRAFICZNE 

Nasz dom produkcyjny dysponuje wyjątkowym studio filmowo-fotograficznym o powierzchni 150 m², zapewniającym komfort oraz swobodę pracy. Profesjonalnie wyposażone zaplecze pozwala nam na realizacje komercyjne i artystyczne na najwyższym poziomie.

WYNAJEM STUDIA FOTOGRAFICZNEGO 

Umożliwiamy wynajem studia oraz zaplecze ze sprzętem wysokiej klasy, specjalnie dostosowane do potrzeb klientów, które pozwala na realizację sesji zarówno biznesowych, jak i artystycznych. Oddajemy do dyspozycji klientów dużą powierzchnię z tłami fotograficznymi i z możliwością wypożyczenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego i filmowego, na który składają się między innymi kamery i aparaty, obiektywy, światła, czy grip. Możliwe jest także skorzystanie z pomocy naszych pracowników technicznych, którzy doradzą w doborze i obsłudze sprzętu. Jeżeli szukają Państwo miejsca, które gwarantuje kompleksową pomoc w realizacji wszelkich projektów fotograficznych, zapraszamy do kontaktu.

Studyjne sesje fotograficzne

SESJE FOTOGRAFICZNE: KOMERCYJNE I ARTYSTYCZNE
Popularność sesji fotograficznych w ostatnich latach znacząco wzrosła – w dobie ery cyfrowej nie tylko profesjonalne modelki mogą mieć świetne zdjęcia w profesjonalnych warunkach. Nasze studio fotograficzne dysponuje sprzętem najwyższej jakości, z którego skorzystać mogą zarówno amatorzy czy pasjonaci, jak i osoby fotografujące zawodowo. W naszym domu produkcyjnym znajduje się duża garderoba, gwarantująca wygodę oraz prywatność, a także lustro do makijażu ze specjalnym oświetleniem. Mamy świadomość, że na sukces całego projektu wpływa komfort wszystkich uczestników, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby studio było dostosowane do potrzeb każdej osoby.

01
STUDYJNE SESJE FOTOGRAFICZNE

Fotografia produktowa

Imperia Film to nie tylko usługi filmowe. Oferujemy także usługi fotograficzne, na które składają się fotografia reklamowa i portretowa oraz fotografia produktowa. Współpracujemy z wieloma fotografami i grafikami w celu kompleksowej realizacji Państwa projektu.

W naszym studio posiadamy kartonowe tła w różnych kolorach oraz stół bezcieniowy, który umożliwia wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów. Jego płaszczyzna robocza rozprasza światło, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zdjęć bez cieni i niedoskonałości.

02
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Green screen

Oświetlony green screen jest bardzo przydatnym narzędziem w procesie postprodukcji. Green screen często wykorzystywane jest w produkcji spotów reklamowych lub filmów. Nasz dom produkcyjny wyposażony jest w zaplecze z green screenem. Do dyspozycji mamy oświetlenie całego planu oraz grip filmowy. Wszystko to przekłada się finalnie na sprawną i profesjonalną realizację projektu.

03
GREEN SCREEN

Każdy wynajem jest wyceniany indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.