Portfolio

Dom produkcyjny Imperia Film może się pochwalić realizacją już kilkuset powierzonych zleceń na fotografię reklamową, produkcję animacji i produkcje filmowe. Tworzyliśmy filmy korporacyjne, a także wiele filmów promocyjnych. Nieobce jest nam także kręcenie filmów wizerunkowych dla zleceniodawców z różnych branż.

Mogą Państwo liczyć na naszą wiedzę filmową i doświadczenie w zakresie produkcji animacji na najwyższym poziomie. Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas filmów korporacyjnych oraz fotografii reklamowej. Rozbudowane portfolio to najlepsza wizytówka Imperia Film z Krakowa.

To, czym się zajmujemy, to obraz. Organizujemy sesje fotograficzne w Krakowie, zajmujemy się produkcją reklam telewizyjnych. Aby przekonać się, co potrafimy, najlepiej to obejrzeć. W celu zaprezentowania Państwu naszych możliwości przygotowaliśmy showreel. Zachęcamy do obejrzenia materiału, który przybliży charakter naszej pracy, przebieg sesji fotograficznych, efekty filmów wizerunkowych oraz produkcji reklam telewizyjnych i innych nagrań. Zapraszamy do współpracy!