Dom produkcyjny Imperia Film w Krakowie

Rozbudowane możliwości filmowe i fotograficzne

Produkcja filmowa stawia przed filmowcami nowe wyzwania praktycznie z każdą technologiczną nowinką. Produkcja filmów promocyjnych lub też produkcja spotów TV wymaga od nas ciągłego bycia na bieżąco i dostosowywania się zarówno do firm lub instytucji zamawiających dany produkt,  jak i do zmian technologicznych. To, co charakteryzuje nasz dom produkcyjny, to wyposażenie we wszystko, czego dusza artysty może zapragnąć. White Studio, Black Studio, a także niezbędny w różnych przypadkach Green Screen zapewnią Państwu komfort pracy nad każdym typem ruchomego obrazu, a także w czasie sesji fotograficznych.

Filmy reklamowe i fotografia produktowa

Dom produkcyjny Imperia Film to przede wszystkim miejsce stworzone przez artystów dla osób o artystycznym usposobieniu. Nasza oferta jest efektem analizy rynku, a także poczynionych na tej podstawie przewidywań dotyczących jego dalszego rozwoju. Można ją podzielić na kilka podstawowych części, które razem tworzą spójną całość. Z nami możliwa będzie profesjonalna produkcja spotów telewizyjnych, a także produkcja filmów korporacyjnych. Jesteśmy również przygotowani do wykonywania zleceń związanych z produkcją animacji. Proponujemy pomoc w postprodukcji TV, a we wszystkim pomocne będzie nam własne studio filmowe i jednocześnie studio fotograficzne, które znajduje się w Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych części oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Produkcja filmowa to nasza największa pasja i bezgraniczna przyjemność.
W czym możemy Ci pomóc
Reklama i kreacja

Reklama i kreacja

Mogą Państwo na nas liczyć już na etapie konceptu, przed właściwą produkcją filmów reklamowych. W zakresie tworzenia spotów współpracujemy z wieloma agencjami na terenie całego kraju.

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa

Realizujemy krótkie filmy korporacyjne, reklamowe i wizerunkowe oraz reportaże czy programy telewizyjne. Posiadamy odpowiednie przygotowanie i nowoczesny sprzęt.

Postprodukcja

Postprodukcja Filmowa

Bardzo ważny jest etap postprodukcji. To od niego zależy, jak będzie prezentować się efekt pracy całego zespołu. Pracujemy tylko z osobami, posiadającymi wiedzę i doświadczenie.

Studio

Studio Filmowe

Oferujemy też możliwość wynajmu studia filmowego o powierzchni 180 m2, którego wyposażenie stwarza bardzo duże możliwości. Pokój konferencyjny, montażownia, garderoba.

 • Dom produkcyjny – studio Imperia Film

  Studio filmowe i fotograficzne

  Imperia Studio to dom produkcyjny, posiadający wyjątkową przestrzeń fotograficzno-filmową. Studio o powierzchni 180 m² znajduje się w samym centrum Krakowa. Pełny serwis dla produkcji komercyjnych i artystycznych. Wyposażone we wszelkie niezbędne meble kontraktowe, studio Rental dostępne jest dla każdego. Wystarczy jedynie zdecydować się na wynajem studia filmowego i skontaktować z nami.

  Największy obszar na terenie naszego studia zajmują White i Black Studio, a także cyklorama o wymiarach 6,4 x 4,5 x 3m. Tym, którym określenie „cyklorama” niewiele mówi, spieszymy z wyjaśnieniem. To zakrzywiona, najczęściej biała ściana, używana jako tło w naszych sesjach fotograficznych lub też produkcji filmowej. Jej wykorzystanie jest bardzo pomocne, bowiem odpowiednio oświetlona sprawia wrażenie, jakby za nią nie było żadnego tła.

 • Green screen w green studio

  Oświetlony green Box o wymiarach 6.5m x 4,5m x 3m. jest bardzo przydatnym narzędziem do manipulacji obrazem. Swoje początki ma jeszcze w, wydaje się zamierzchłych, latach 30, kiedy pojawiał się udźwiękowiony film. W jakich sytuacjach widzimy efekt uzyskany dzięki green screenie? Na przykład w prognozie pogody, gdzie za prezenterem na miejscu jest zielone tło, a realizatorzy zastępują je odpowiednią mapą. To jednak nie jest jedyne zastosowanie green screena. Co łączy takie filmy jak „Avatar”, „Człowiek ze stali” czy „Życie Pi”? Właśnie korzystanie z green screena. Co prawda technologia się rozwinęła i pojawiają się coraz to nowe metody tworzenia obrazu, ale technika ta wciąż cieszy się dużą popularnością.

  Uzupełnienie propozycji

  Oprócz samego green screena, zapewniamy Państwu profesjonalne modele kamer filmowych i wideo oraz optykę filmową. Do dyspozycji będzie oświetlenie filmowe planu i grip filmowy. Będziecie również mieć dostęp do odpowiednio wyposażonej montażowni. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją domu produkcyjnego Imperia Film.

 • White studio

  Ta część naszego domu produkcyjnego przeznaczona jest na wszelkiego rodzaju realizacje artystyczne, fotograficzne i wideo, które wymagają zastosowana dużej cykloramy.

  Do dyspozycji jest cyklorama o wymiarach 6.5m x 4,5m x 3m, z możliwością odejścia od tła na 12 metrów. Decydując się na wynajem studia filmowego, otrzymują Państwo możliwość pożyczenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Najwyższą jakość pracy zapewni m.in. kompletny zestaw lamp błyskowych o zróżnicowanej mocy. Wszystko to uzupełniają solidnie wykonane meble kontraktowe, a także garderoba i charakteryzatornia z lustrem Led.

  Duże możliwości

  Dom produkcyjny, dzięki White Studio, daje duże możliwości praktyczne. Zachęcamy do skorzystania z propozycji wynajmu, dzięki czemu będą Państwo mogli zrealizować wszystkie wymarzone projekty filmowe. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

 • Black studio

  Black Studio to miejsce przeznaczone do produkcji fotograficznych i produkcji filmowych, a także wszelkich kreacji artystycznych i stylizacji wymagających specjalnie przygotowanej ciemnej przestrzeni.

  Black Studio na specjalne potrzeby domu produkcyjnego stwarza otoczenie totalnej czerni: cykloramy, wszystkich czterech ścian, a także sufitu i podłogi. Istnieje u nas możliwość stworzenia tła fotograficznego w różnych kolorach, jak również stołu bezcieniowego.

  Oprócz dogodnych warunków pracy w samym studiu, zapewniamy Państwu również wszelkie dogodności związane z pobocznymi kwestiami. Dysponujemy w pełni wyposażoną w meble kontraktowe pokojem konferencyjnym, a także darmowym parkingiem dla kierowców.

  Użycie czerni

  Zdajemy sobie sprawę, że wykorzystanie czerni w filmach korporacyjnych czy też sesjach fotograficznych jest konieczne z racji przyjętej koncepcji. Na każdym kroku staramy się zapewnić Państwu idealne warunki do realizowania swoich wizji. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a także kontaktu z naszym przedstawicielem.

Kto do mnie przychodzi, musi być mądry i dowcipny, kto wychodzi – powinien pozostawić podarunek  ~  Imperia

IMPERIA to słynna kurtyzana żyjąca we Włoszech w dobie Renesansu. Słynęła z nieprzeciętnej urody, starannego wykształcenia i licznych talentów artystycznych. Jej wdzięk, intelekt i erudycja przyciągały na jej salony najznamienitszych wielbicieli - artystów, poetów, bankierów, a nawet kardynałów.

Rental

Imperia Film to także wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu filmowego i fotograficznego. Posiadamy w swojej ofercie kamery filmowe, aparaty fotograficzne, lampy filmowe a także sprzęt dźwiękowy, grip i inne niezbędne akcesoria wykorzystywane w produkcji filmowej.


Filmy korporacyjne, promocyjne i wizerunkowe

“Istniejemy tylko w tym, co robimy” ~ Federico Fellini

Dom produkcyjny Imperia Film może się pochwalić realizacją już kilkuset powierzonych zleceń. Tworzyliśmy filmy korporacyjne, a także wiele filmów promocyjnych. Nieobce jest nam także kręcenie filmów wizerunkowych. Posiadamy również doświadczenie przy produkcji animacji.
Możecie Państwo liczyć na naszą wiedzę filmową i doświadczenie. Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas filmów.

Showreel

„Na początku był obraz” ~ Wim Wenders

To czym się zajmujemy to obraz. Dlatego, aby przekonać się, co potrafimy, najlepiej to obejrzeć. W celu zaprezentowania Państwu naszych możliwości przygotowaliśmy showreel. Zobacz materiał i sprawdź jakość usług oferowanych przez nasze studio.

Współpraca

„Drzwi muz są otwarte - każdy może wejść do krainy sztuki” ~ Anonim

Zapraszamy do naszej bazy aktorów. Doświadczenie i dyplom szkoły teatralnej zawsze są mile widziane, chociaż chętnie współpracujemy również z amatorami. Nasza baza to zawodowi aktorzy, epizodyści, statyści.

Chcesz z nami pracować?
Wyślij zgłoszenie na adres agencja@imperiafilm.com.

Kontakt do Imperia Film w Krakowie

Zachęcamy do kontaktu z domem produkcyjnym Imperia Film. Mieliśmy okazję realizować wiele zleceń, obejmujących zarówno sesje fotograficzne, jak i kręcenie filmów korporacyjnych, wizerunkowych, a także promocyjnych. Uczestniczyliśmy w niejednej produkcji filmowej, a nasze studio filmowe gościło wielu artystów i gości.

Napisz do nas.
To może być początek pięknej współpracy.
Formularz kontaktowy został wysłany.
Wypełnij to pole.
Podaj numer telefonu.
Podaj swój poprawny adres e-mail.
Wypełnij to pole.

ul. Lea 116
30-133 Kraków

+48 501 254 811

biuro@imperiafilm.com